ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)

Про організаційне забезпечення навчально-тренувального процесу підготовки національних збірних команд з видів спорту осіб з інвалідністю

   Відповідно до наказу Мінмолодьспорту від 19.05.2020 №62 "Про організацію індивідуальних тренувальних занять, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України в умовах дії на території України карантину", з урахуванням постанови КМУ від 20.05.2020 №392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" та Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв"язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України Міністерства охорони здоров"я від 26 травня 2020 року №28 та з метою організації навчально-тренувального процесу підготовки національних збірних команд України в умовах дії карантину на території України наказую:

  1. Учасникам індивідуальних тренувальних занять, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю користуватися засобами індивідуального захисту, зокрема распіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
  2. Головним, старшим тренерам національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю при наданні пропозицій щодо складу учасників навчально-тренувальних зборів передбачати обов"язкову участь тренера-лікаря та/або масажиста протягом всього терміну проведення заходу.
  3. Навчально-спортивному відділу Укрцентру "Інваспорт"при підготовці наказів на проведення окремих навчально-тренувальних зборів визначати відповідальну особу за дотриманням учасниками відповідних санітарних та протиепідемічних заходів та передбачати видатки для забезпечення кожного учасника відповідного заходу засобами, пербаченими відповідними санітарними та протиепідемічними заходами.
  4. Відповідальній особі забезпечувати дотримання учасниками відповідних санітарних та протиепідемічних заходів на навчально-тренувальних зборах.
  5. Тренеру-лікарю навчально-тренувального збору організувати та здійснювати обов"язковий та щоденний контроль стану здоров"я учасників навчально-тренувальних зборів.
  6. Рекомендувати керівникам спортивних об"єктів незалежно від підпорядкування та форми власності, на території яких проводяться навчально-тренувальні збори спортсменів національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю, дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, визначених тимчасовими рекомендаціями щодоорганізації протиепідемічних заходів у деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв"язку з поширенням короновірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря Україїни Міністерства охорони здоров"я від 26 травня 2020 року №28.

   Доводимо до відома дану інформацію про обов`язкове виконання організаційного забезпечення навчально-тренувальних процесів підготовки національних збірних команд з видів спорту осіб з інвалідністю!

Категорія: Корисні статті | Додав: ekaterina_7777 (17/06/2020)
Переглядів: 112 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0