ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)

Ніна Лемеш: Про роботу Українського медичного центру спортивної медицини

     Заступниця Міністра з олімпійських видів спорту Ніна Лемеш на засіданні Колегії розповіла про роботу Українського медичного центру спортивної медицини. Ця установа є головним медичним закладом у сфері фізичної культури і спорту, який пройшов шлях від Київського державного центру спортивної медицини до Українського медичного центру спортивної медицини Мінмолодьспорту у 2020 році.

    «На жаль, у системі закладів Міністерства охорони здоров’я, заклади спортивної медицини відсутні та відсутній сам термін «спортивна медична допомога». Але завдяки спільним зусиллями усіх зацікавлених суб’єктів, Український медичний центр спортивної медицини має стати центральним і головним осередком функціонування системи медичного забезпечення спорту вищих досягнень та осіб, які займаються фізичною культурою і реабілітацією», - підкреслила Ніна Лемеш.

    Сьогодні основною метою діяльності Центру є задоволення потреб населення в медичних послугах у сфері фізичної культури і спорту, зокрема надання спеціалізованої лікувально-профілактичної, діагностичної, консультативної медичної допомоги закладам спорту, національним збірним командам з видів спорту, ветеранам спорту та усім особам, які займаються фізичною культурою та спортом, у тому числі особам з інвалідністю, а також координація, організація роботи та впровадження системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні.

    До пріоритетних завдань, що стоять перед системою медзабезпечення належать:

- завершення реорганізації, пов’язаної з переходом до Міністерства молоді та спорту України;

- розробка нормативно-правової бази;

- покращання матеріально-технічного та фінансового стану;

- передача функцій, пов'язаних з медичним забезпеченням національних збірних команд з ДУ «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» до ДУ «Український медичний центр спортивної медицини», зокрема організаційне переведення тренерів-лікарів та тренерів-масажистів та упорядкування їх діяльності, тощо;

- сприяння переходу закладів лікарсько-фізкультурної допомоги областей та м. Києва до сфери управління з питань фізичної культури і спорту.Джерело: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/53931
Категорія: Корисні статті | Додав: ekaterina_7777 (16/12/2020) W
Переглядів: 16 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0