ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)

МПК та Комітет ООН з прав людини підписали історичну угоду

      До Міжнародного дня людей з інвалідністю (3 грудня), Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) та Управління Верховного комісара ООН з прав людини (Комітет ООН з прав людини) підписали знакову Угоду про співробітництво для співпраці у ряді ініціатив, які сприятимуть реалізації прав людей з інвалідністю та стимулювання інклюзивності.
     В рамках Угоди, підписаної президентом МПК Ендрю Парсонсом та Верховним комісаром ООН з прав людини Мішель Бачелет, дві організації співпрацюватимуть разом з кількома іншими організаціями-однодумцями для проведення глобальної комунікаційної кампанії навколо Паралімпійських ігор Токіо 2020, яка має на меті змінити ставлення в світі до інвалідності та вдосконалити порядок денний з прав людини.
      МПК та ООН з прав людини також вивчатимуть можливості для більш тісного співробітництва щодо розробки стратегії та політики, досліджень, комунікації та сприяння людям з інвалідністю. Включно з вивченням того, як Комітет з прав людини ООН може зробити свій внесок під час проведення Саміту інклюзивності МПК, який відбудеться під час проведення Паралімпійських ігор у Токіо 2020.
     

      Ендрю Парсонс, президент МПК, заявив: "Оскільки Паралімпійські ігри міцно зарекомендували себе як третя за величиною спортивна подія у світі, ми хочемо, щоб Паралімпійські ігри Токіо 2020 стали не просто демонстрацією видовищного спорту, а платформою для просування порядку денного з прав людини для людей з інвалідністю. Оскільки сукупна телевізійна аудиторія, яка має намір спостерігати за Паралімпійськими іграми наступного року складає близько 4,25 мільярда у більш ніж 150 країнах світу, ми хочемо використати паралімпійський спорт та зростаючу впливовість паралімпійських спортсменів, щоб допомогти змінити глобальне ставлення до 1 мільярда людей з інвалідністю і створити більші можливості для найбільшої спільноти на планеті, права якої маргіналізовано. Співпрацюючи з Комітетом ООН з прав людини та кількома організаціями-однодумцями, ми хочемо поставити інвалідність та інклюзивність в основі порядку денного. Ми хочемо кинути виклик стигмі, яку пов'язують з інвалідністю та розширити можливості соціальної трансформації. Цього можна досягти лише шляхом висвітлення проблем з якими щодня стикаються люди з інвалідністю та надання їм можливості заявляти про свої права людини. Паралімпійські ігри справді показали, що зміни починаються зі спорту і ми сподіваємось використати усі майбутні Паралімпійські Ігри, а не лише Токіо 2020, для розширення можливостей соціальної трансформації та збудувати більш інклюзивне суспільство для всіх."

      Мішель Бачелет, Верховний комісар ООН з прав людини, сказала: "Побудова міцного громадянського простору є одним з моїх головних пріоритетів. Партнерство з Міжнародним паралімпійським комітетом не лише розширює вплив прав людини ООН на більшу спільноту людей з інвалідністю, але й відкриває двері для посилення впливу обох наших організацій і я покладаю надії на нашу співпрацю."

   

      В рамках зусиль, які МПК спрямовує на використання паралімпійського спорту для захисту прав людей з інвалідністю, організація також підписала Угоди про співпрацю з Міжнародним альянсом з питань інвалідності та рухом The Valuable 500, а найближчим часом буде оголошено про нові партнерські відносини.

       Управління Верховного комісара з прав людини (ООН з прав людини) є провідним органом ООН з прав людини. Управління відображає прихильність світу до просування та захисту всього спектру прав і свобод людини, викладених у Загальній декларації прав людини. Заснована в 1989 році, МПК є головним органом управління паралімпійського руху. Її мета полягає у створенні більш інклюзивного світу за допомогою паралімпійського спорту, тоді як його місія полягає в тому, щоб направляти паралімпійський рух, контролювати проведення Паралімпійських ігор та підтримувати членів, які дають змогу паралімпійським спортсменам досягти спортивних вершин.

#Паралімпіада2020 #Paralympics #Tokyo2020 #RoadToTokyo

Інформацію надано Міжнародним паралімпійським комітетом: https://www.paralympic.org/news/ipc-and-un-human-rights-sign-landmark-agreementДжерело: https://www.paralympic.org/news/ipc-and-un-human-rights-sign-landmark-agreement
Категорія: Корисні статті | Додав: ekaterina_7777 (22/12/2020)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0