ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)
У категорії матеріалів: 51
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »


   

    Уряд ухвалив рішення щодо запровадження карантину «вихідного дня». Починаючи з цієї суботи (14 листопада), на вихідних діятимуть ряд заборон. Але заходи, що включені до єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, будуть проходити. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

   «Спортивне життя країни не зупиняється! Ми не можемо дозволити, щоб наші атлети знову залишилися без підтримки в такі складні часи для всього світу. Тому було прийнято таке рішення. Звичайно, учасники заходів мають продовжувати дотримуватися всіх санітарних і протиепідемічних умов та проводити заходи без глядачів. Учасники також здійснюватимуть обов’язковий щоденний контроль стану здоров’я», - зазначив Вадим Гутцайт.

Корисні статті | Переглядів: 34 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 19/11/2020

 

  Кабінет Міністрів України на своєму засідання 11 листопада схвалив проєкт Указу Президента України «Про внесення змін до Указів Президента України від 18 серпня 2004 року № 919 та від 13 листопада 2019 року № 844».

   Ухвалення акта дасть можливість чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор отримувати державну стипендію у разі виїзду за кордон на строк більше, ніж на 2 місяці. Зокрема, проєктом акта передбачається виключити пункт 8 Положення про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, затвердженого Указом Президента України від 18 серпня 2004 року № 919.

Корисні статті | Переглядів: 37 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 19/11/2020

Президент України Володимир Зеленський, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зустрілися в Маріуполі з видатними українськими спортсменами.

Під час зустрічі було обговорено важливі теми: розбудова інфраструктури, залучення населення до фізичної активності та розвиток спортивної медицини.

«Також підняли тему підготовки наших спортсменів до Олімпійських ігор. На наступний рік передбачається виділення коштів з державного бюджету у розмірі 2,8 млрд грн на підготовку й участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх 2021 року та підготовку до зимових ігор 2022 року. Впевнений, що наші майбутні чемпіони матимуть змогу повноцінно підготуватися до змагань!», - зазначив Вадим Гутцайт.

Серед визначених завдань – забезпечити організацію навчально-тренувальних зборів українських команд та оплатити витрати, пов’язані з участю українських спортсменів у цих змаганнях. Окрема стаття – винагороди нашим спортсменам-переможцям та їхнім тренерам.

Корисні статті | Переглядів: 36 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 03/11/2020

Президент підписав закон щодо сприяння розвитку фізичної культури та спорту

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту» № 910-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 вересня 2020 року.

Документ спрямований на підтримку та розвиток сфери фізичної культури та спорту. Закон передбачає надання права на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону державним і комунальним спортивним клубам, дитячо-юнацьким спортивним школам, школам вищої спортивної майстерності, центрам олімпійської підготовки, центрам студентського спорту закладів вищої освіти, фізкультурно-оздоровчим закладам, центрам фізичного здоров’я населення, центрам фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю, а також базам олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки.

Крім того, документ узгоджує термінологію чинного законодавства у сфері фізичної культури та спорту із Законом України «Про освіту», зокрема термін «навчальний заклад» замінено терміном «заклад освіти».

Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

https://www.facebook.com/296958677115673/posts/2159821067496082/

Корисні статті | Переглядів: 39 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 12/10/2020

300 

       Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Відповідно до пункту 28 частини першої статті 1 Закону спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону. Поряд з цим частиною сьомою статті 3 Закону визначено перелік випадків у разі яких, придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, зокрема якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю. Згідно статті 16 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україніі" порядок створення, діяльності і ліквідації громадських організацій осіб з інвалідністю регулюється законодавством України про громадські організації, статутами цих організацій, зареєстрованими у встановленому порядку. Разом з тим статтею 88 Цивільного кодексу України встановлено, що  у статуті товариства вказуються найменування юридичної особи, органи управління товариством, їх компетенція, порядок прийняття ними рішень, порядок вступу до товариства та виходу з нього, якщо додаткові вимоги щодо змісту статуту не встановлені цим Кодексом або іншим законом.  В установчому акті установи вказується її мета, визначаються майно, яке передається установі, необхідне для досягнення цієї мети, структура управління установою. При цьому замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність підстав здійснити таку закупівлю без застосування порядку проведення спрощених закупівель. 

   
Корисні статті | Переглядів: 27 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 12/09/2020

Шлях до розуміння...

Багато БІДОВИХ проблем, пов’язаних з соціальним захистом людей з інвалідністю і забезпеченням їхніх прав «пробиваємо» кожного дня разом з Тетяною Баранцовою. Але проблеми діток з інвалідністю - одні із найболючіших і найпріоритетніших в нашій роботі!

Для мене значимо, що Прем’єрміністр Шмигаль Денис Анатолійович, як на мене, все більше усвідомлює критичність наших з вами проблем відповідно до пріоритетів, які визначив з цих питань у своєму Указі Президент України.

Я тільки що після годинної глибокої розмови з Прем’єрміністром, за результатами якої він підписав 7 (!) доручень різним міністерствам та відомствам по актуальним і значимим питанням, які стосуються людей з інвалідністю і перш за все – діток з інвалідністю!

Корисні статті | Переглядів: 46 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 12/09/2020

   

    Часто члени моєї команди кажуть мені: «Ви хронічно не встигаєте повідомити про результати своєї суттєвої багатовекторної роботи по забезпеченню прав людей з інвалідністю та їх соціального захисту! Про це потім сповіщають преса, соціальні мережі, телебачення… а те, що за конкретною результативністю для людей є ваша НЕВИДИМА РОБОТА - ніхто не знає!». Я намагаюсь на моїй сторінці публікувати деякі значимі, скоріше – дуже значимі моменти своєї роботи, або дозволяю це зробити моїй пресслужбі (хоча… якщо чесно, то часто – не дозволяю, бо не встигаю проконтролювати текст повідомлення…).

    Але сьогодні прошу уваги до того законодавчого рішення, яке опрацював разом з народними депутатами і Міністерством соціальної політики України!

  Джерело: https://www.facebook.com/411718762228688/posts/3354971477903387/

Корисні статті | Переглядів: 55 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 12/09/2020

Міністерство молоді та спорту України разом з Мінітерством цифрової трансформації України запускають всеукраїнський проєкт для розвитку бізнесу в спортивній індустрії. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Мета Мінімолодьспорту - розвивати та підтримувати спортивну галузь. Неважливо, чи ти спортсмен, тренер або підприємець, який бачить себе в цій сфері - ми допоможемо. Особливо важлива місія для нас - це забезпечити роботою спортсменів, які при закінченні своєї кар’єри не знають, де вони можуть стати корисними. Можливо, стати тренером, функціонером федерації чи бізнесменом. Але для цього потрібно вчитися. Тому співпраця з нашими колегами - це можливість для кожного стати не просто гарним атлетом, а й ефективним підприємцем. Впевнений, що подібні ініціативи будуть тільки сприяти соціальній адаптації наших чемпіонів, а спортивна галузь від цього тільки прогресуватиме. Ми даємо платформу, де кожен зможе практикуватися та розвиватися, а від вас чекаємо успішних результатів!», - зазначив Вадим Гутцайт.

Відтак проєкт передбачає:

✅ безкоштовні вебінари та воркшопи від лідерів ринку;
✅ безкоштовні антистрес-тренування на відкритому повітрі для підприємців та тих, хто мріє ними стати;
✅ автограф-сесії з відомими спортсменами та розіграші приємних подарунків;
✅ освітні проєкти від партнерів Дія.Бізнес.

Корисні статті | Переглядів: 35 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 12/08/2020

   

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» передбачено, що за рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можуть проводитися масові, у тому числі спортивні заходи.

    Спираючись на проведений аналіз епідемічної ситуації, протиепідемічні заходи, які запроваджуються в регіонах України та досвід європейських країн, що поступово розпочали допуск глядачів до перегляду футбольних матчів, МОЗ вважає за можливе поступове залучення глядачів у тестовому режимі. Але з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів.

 

Корисні статті | Переглядів: 38 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 24/07/2020

Кабінет Міністрів України призначив Матвія Бідного заступником Міністра молоді та спорту України.

Відповідне розпорядження за № 857-р було ухвалено на засіданні Уряду 15 липня 2020 року. Відтак новий заступник буде координувати роботу з розвитку неолімпійських видів спорту.

Матвій Бідний з 2016 року очолював Департамент фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту.

 

Корисні статті | Переглядів: 46 | Додав: ekaterina_7777 | Дата: 24/07/2020