ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)

16:10
Підсумки чемпіонату України з тенісу настільного U-18 та нагородження переможців!

   Сьогодні 13 вересня 2021 року об 11-00 відбулося урочисте закриття чемпіонату України з тенісу настільного U-18 (чоловіки та жінки) серед осіб з порушеннями слуху та нагородження переможців за участю начальника Чернігівського регіонального центру "ІНВАСПОРТ" АНДРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ЛИТВИНЦЯ!

 В змаганнях брали участь представники Вінницької, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей і м.Київ.

  Чемпіонат України з тенісу настільного U-18 (чоловіки та жінки) серед осіб з порушеннями слуху проводився в місті Чернігові на базі Спорткомплексу "Хімік" у період з 10 по 13 вересня 2021 року.

*Результати особистих змагань серед чоловіків:

1 місце: ОВЧАРЕНКО МАКСИМ (Полтавська обл.)

2 місце: СКВАРСЬКИЙ ДМИТРО (Чернігівська обл.)

3 місце: ЗОЗУЛЯ АРТЕМ (Запорізька обл.)

*Результати особистих змагань серед жінок:

1 місце: БУДНИК РОКСОЛАНА (м.Київ)

2 місце: ДЕМКОВЕЦЬ КАТЕРИНА (Херсонська обл.)

3 місце: ГРЕЧАНА ІННА (Вінницька обл.)

* Результати парних змагань серед жінок:

1 місце: БУДНИК РОКСОЛАНА / КАЦІОН ВІКТОРІЯ (м.Київ)

2 місце: ДЕМКОВЕЦЬ КАТЕРИНА / ТАТУСЬ КАТЕРИНА (Херсонська обл.)

3 місце: ГРЕЧАНА ІННА / ЯНКЕВИЧ ВІКТОРІЯ (Вінницька і Чернівецька обл.)

* Результати парних змагань серед чоловіків:

1 місце: СКВАРСЬКИЙ ДМИТРООВЧАРЕНКО МАКСИМ (Чернігівська  і Полтавська обл.)

2 місце: ДРАЧЧ ІЛЛЯ / ПУГАЧ АРТУР (Чернігівська обл.)

3 місце: КАРЛО ВІКТОР / ЗОЗУЛЯ АРТЕМ (Херсонська і Запорізька обл.)

* Результати змішаних парних змагань:

1 місце: БУДНИК РОКСОЛАНА / ОВЧАРЕНКО МАКСИМ (м.Київ та Полтавська обл.)

2 місце: СКВАРСЬКИЙ ДМИТРО / ТАТУСЬ КАТЕРИНА (Чернігівська  і Херсонська обл.)

3 місце: КАРЛО ВІКТОР / ГРЕЧАНА ІННА (Херсонська обл.)

  Вітаємо переможців та їх тренерів і бажаємо цілеспрямованості, наснаги та подальших перемог!!!

Переглядів: 41 | Додав: ekaterina_7777 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0