ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)

16:24
Урочисте закриття чемпіонату України з тенісу настільного та нагородження переможців!

  Сьогодні 9 вересня 2021 року відбулося урочисте закриття чемпіонату України з тенісу настільного (чоловіки та жінки) серед осіб з порушеннями слуху та нагородження переможців за участю начальника Чернігівського регіонального центру "ІНВАСПОРТ" АНДРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ЛИТВИНЦЯ, директора Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю ОЛЕКСАНДРА ЮРІЙОВИЧА ПІТЕЛЯ!

  В змаганнях брали участь представники  Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської і Чернігівської областей та м.Київ.

  Чемпіонат України з тенісу настільного (чоловіки та жінки) серед осіб з порушеннями слуху проводився в місті Чернігові на базі Спорткомплексу "Хімік" у період з 06 по 09 вересня 2021 року.

*Результати командних змагань серед чоловіків:

1 місце -  Полтавська обл. 1: ЗАКЛАДНИЙ ГЕННАДІЙ, ОВЧАРЕНКО МАКСИМ.

2 місце - Полтавська обл.- Херсон 2: ВЕЛІЄВ АНТОН (Херсон), ЯКОВЕНКО АНАТОЛІЙ (Полтава).

3 місце - Чернігівська обл.1: БУТЕНКО ТИМОФІЙ, СКВАРСЬКИЙ ДМИТРО.

*Результати командних змагань серед жінок:

1 місце - м.Київ 1: БУДНИК РОКСОЛАНА, ЗАВІНОВСЬКАЯ КАРИНА.

2 місце - м.Київ 2: ВАСИЛЬЄВА МАРІЯ, СТАРІКОВА ЛАРИСА.

3 місце - Івано-Франківська обл.: ГЕРАСИМОВИЧ ЕЛІНА, ЗАБОЛОТНА АНАСТАСІЯ.

*Результати змішаних парних змагань:

1 місце - ЗАКЛАДНИЙ ГЕННАДІЙ (Полтава), ХОДЬКО ЮЛІЯ (Київ).

2 місце - ОВЧАРЕНКО МАКСИМ (Полтава), БУДНИК РОКСОЛАНА (Київ).

3 місце - ВЕЛІЄВ АНТОН (Херсон), ЗАВІНОВСЬКАЯ КАРИНА (Київ).

*Результати парних змагань серед жінок:

1 місце - БУДНИК РОКСОЛАНА (Київ), ЗАВІНОВСЬКАЯ КАРИНА (Київ).

2 місце - ВАСИЛЬЄВА МАРІЯ (Київ), ХОДЬКО ЮЛІЯ (Київ).

3 місце - СТАРІКОВА ЛАРИСА (Київ), БАЙРАК ТЕТЯНА (Полтава).

*Результати особистих змагань серед жінок:

1 місце - БУДНИК РОКСОЛАНА (Київ).

2 місце - ВАСИЛЬЄВА МАРІЯ (Київ).

3 місце - ХОДЬКО ЮЛІЯ (Київ).

*Результати особистих змагань серед чоловіків:

1 місце - ЗАКЛАДНИЙ ГЕННАДІЙ (Полтава).

2 місце - ОВЧАРЕНКО МАКСИМ (Полтава).

3 місце - ЯКОВЕНКО АНАТОЛІЙ (Полтава).

  Вітаємо переможців та їх тренерів і бажаємо цілеспрямованості, наснаги та подальших перемог!!!

Переглядів: 62 | Додав: ekaterina_7777 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0