ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)

16:49
Уряд затвердив план заходів щодо підтримки осіб з інвалідністю на період дії карантину

   Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо підтримки осіб з інвалідністю на період дії карантину. Відповідне рішення ухвалили в середу 14 квітня на засіданні уряду.

   Зокрема, до 1 травня Міністерство охорони здоров’я повинне адаптувати офіційний інформаційний портал https//covid19.gov.ua до потреб людей з інвалідністю. До 1 червня МОЗ разом з Національною службою здоров’я мають реалізувати неголосові звернення до екстреної допомоги.

  Контакт-центр МОЗ та «гарячі лінії» обласних держадміністрацій повинні забезпечувати постійне надання інформації людям з інвалідністю (зокрема, з порушеннями зору, слуху) у доступній для них формі.

  Згідно з планом заходів, особи з інвалідністю, які не пересуваються або пересуваються за допомогою спеціальних засобів, повинні бути забезпечені безоплатним тестуванням на коронавірусну інфекцію за місцем перебування. Також люди з інвалідністю мають бути забезпечені соціальною допомогою у випадку, якщо їхні законні представники захворіли на коронавірус і тимчасово не можуть забезпечити нагляд.

  МОЗ має забезпечити спрощення процедури проходження медико-соціальної експертизи та складання індивідуальної програми реабілітації.

   Окрім того, уряд удосконалив Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

   Відповідну постанову “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012р. №321” схвалили у середу на засіданні уряду без обговорення.

   У пояснювальній записці до проєкту постанови зазначається, що документ розроблений з метою удосконалення Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів.

 Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я проводить моніторинг дотримання вимог безбар'єрності у медичних закладах.

Джерело: https://naiu.org.ua/uryad-zatverdyv-plan-zahodiv-shhodo-pidtrymky-osib-z-invalidnistyu-na-period-diyi-karantynu/?fbclid=IwAR3poUek0B_2KbXxBbJfIzuubz2RJjADB9pCwksEBgHY8yHlOXXh2Ds3S-Y

Переглядів: 82 | Додав: ekaterina_7777 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0