ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
м.Чернігів, вул.Шевченка,61, індекс 14035. ПН-ПТ з 8.00 до 17.00.
Телефони: +380462 613-052, +380462 613-053, e-mail: chernigovinva@ukr.net.
Керівник: ЛИТВИНЕЦЬ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (+380504650422)

КЗ "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Керівник: ПІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (+380938485536)

15:46
Підсумки фінальних змагань XXVIII Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з тенісу настільного

     У період з 10 по 13 червня 2021 року на базі державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" в м.Одеса проходили фінальні змагання XXVIII Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з тенісу настільного серед дітей з порушеннями розумового та фізичного розвитку та порушеннями слуху присвячені 30-річниці незалежності України.

    Маємо нагоду привітати спортсменів Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю з завойованими медалями!!!

  • ЄВГЕНІЯ ПРОНІНА виборола І місце (абсолютна першість-пара; особиста першість) та ІІІ місце (змішана пара - мікст)!
  • ФАЇНА МАТРОСОВА виборола І місце (абсолютна першість-пара) та ІІ місце (особиста першість)!
  • ДІАНА КОВРІ виборола І місце (особиста першість; змішана пара - мікст) та ІІ місце (абсолютна першість-пара)!
  • СВІТЛАНА КОВРІ виборола І місце (особиста першість) та ІІ місце (абсолютна першість-пара; змішана пара - мікст)!
  • ОЛЕКСІЙ НАБІГУЗ виборов І місце (змішана пара - мікст) та ІІ місце (абсолютна першість-пара; особиста першість)!
  • ІЛЛЯ ФУРСА виборов ІІ місце (абсолютна першість-пара) та ІІІ місце (особиста першість)!
  • МАКСИМ КОТЕНКО виборов І місце (особиста першість) та ІІ місце (змішана пара - мікст; абсолютна першість-пара)!
  • ОЛЕКСАНДР КІЧА виборов ІІ місце (абсолютна першість-пара) та ІІІ місце (змішана пара - мікст)!
  • АНДРІЙ РАКІТІН виборов І місце (змішана пара - мікст) та ІІ місце (особиста першість)!
  • ДМИТРО СКВАРСЬКИЙ виборов І місце (особиста першість; змішана пара-мікст)!
  • АРТУР ПУГАЧ виборов ІІ місце (особиста першість) та ІІІ місце (змішана пара-мікст)!

     Вітаємо спортсменів та їх тренерів Чепелуху Володимира Миколайовича, Кошеля Валерія Володимировича, Халамея Сергія Олександровича, Черняка Ігоря ВасильовичаГнатюка Андрія В'ячеславовича і бажаємо цілеспрямованості, наснаги та подальших перемог!!! 

Переглядів: 155 | Додав: ekaterina_7777 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0